O nas

O nas

Pomagamy dzieciom z neurologicznymi chorobami takimi jak mózgowe porażenie dziecięce i padaczka; dzieciom z deficytami neurologicznymi i opóźnionym rozwojem związany z zespołami genetycznymi (zespół Downa i inne); dzieciom z opóźnieniami rozwojowymi lub zaburzeniami mowy i intelektu z różnych innych przyczyn, w tym na przykład z zakłóceniem uwagi z nadpobudliwością (ADHD).

Podawanie aminokwasów znacznie poprawia dużą i małą motorykę, normalizuje napięcie mięśni, poprawia koordynację ruchową i równowagę; oprócz poprawy zdolności motorycznych, poprawia zdolności intelektualne, percepcję, uwagę i zdolność koncentracji, zdolności mowy.

Dlaczego uważamy, że Aminokwasy mogą pomóc?

Dlaczego uważamy, że Aminokwasy mogą pomóc?

Nasze preparaty zawierają specyficzne kombinacje aminokwasów. Skuteczność naszych preparatów opiera się na fakcie, że aminokwasy w specyficznych kombinacjach wzajemnie wzmacniają swoje działanie. Są przeznaczone do podawania doustnego. Preparaty zawierają aminokwasy pochodzące z Niemiec.

Aminokwasy aktywują przekazywanie sygnału nerwowego między poszczególnymi neuronami, normalizują procesy pobudzające i hamujące, które są podstawą funkcjonowania mózgu, a także aktywują “śpiące” komórki nerwowe.

Kto jesteśmy?

Michal Khavov Michal Khavov Założyciel
Olga Blinnikova Olga Blinnikova Wiodący lekarz
Radka Radka Specjalista
Eliska Eliska Specjalista
Gabriela Gabriela Specjalista

Gdzie pracujemy?

Gdzie pracujemy?

Przyjedziemy do Was. Przybliżamy się naszym klientom podczas konsultacji. W Polsce – Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków i inne.

Online consultation
  • Convenient for patient
  • No need to travel, save time, money
  • With our doctor you could decide whether our amino acids treatment is suitable for you
  • You could order our amino acids to be send to you
Make an appointment First consultation is for free

Leczenie aminokwasami

-
Individual treatment plan
Each treatment plan is tailored for the person’s individual needs
-
Easy to serve & use
Our amino acids are in capsules and easy for peroral taking
-
Treatment at home
You could receive our amino acids and administrate them at home or wherever you are
-
Online support
During administration of our amino acids you could always to contact us and we can amend your individual plan of treatment to your current state
-
Delivery to your door
You are the most welcome to visit us for primary check up. Or you could book online primary check up and then we post our amino acids right to your door